Yükleniyor...
Yükleniyor...
Kapat
12. DÖNEM BAŞKANLIK DEVİR TESLİM TÖRENİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.

Birlik Vakfı gençlik teşekkülü olan ‘Genç Birlik ‘ bünyesinde 12. Dönem Başkanlık Devir programı, Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın Mehmet Alacacı Beyefendi önderliğinde gerçekleştirildi.

Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan program, 10. Ve 11. Dönem Başkanı Ahmet Öznaneci Bey’in  konuşması ile devam ederken Ahmet Öznaneci Bey; birlikte hareket etme ve dava arkadaşlığı kavramlarına değinerek yönetim süresi boyunca yanında yer alan Birlik Vakfı ve Genç Birlik yönetim kuruluna teşekkürlerini iletti. Daha sonra Genç Birlik kurucular kurulunda yer alan Türkiye Sivil Havacılık Sendikası (Hava-İş) Başkanı Sayın Ali Kemal Tatlıbal Bey ile Ömer Fatih Karayel Beyefendi, Birlik Vakfı Kurucular Kurulu üyesi Yaşar Karayel Bey ile Prof. Dr. Erman Tuncer Beyefendi, Birlik Vakfı İstanbul Şube Başkanı Sayın Hüseyin Öztürk Beyefendi ve son olarak Birlik Vakfı Mütevelli Başkanı Sayın Mehmet Alacacı Beyefendi’nin konuşmaları ile tamamlandı.

Mütevelli Başkanı Mehmet Alacacı Beyefendi yapmış olduğu konuşmasına; geçmiş dönemde görev yapan yönetim kuruluna ve Başkanı Sayın Ahmet Öznaneci’ye yaptıkları çalışmalardan ve hizmetlerden dolayı teşekkür ederek başladı. Birlik Vakfı’nın kuruluşundan günümüze kadar olan süreç içerisinde bir takım sıkıntılar yaşanılmasına rağmen köklü ve güçlü bir şekilde yaşamını sürdürdüğünü, bayrağı gençlerin teslim alarak ilerleteceğine olan inancı ifade etti. Toplumsal hadiseler de ve dava şuurunda bilinçli bir gençlik yapısının oluşturulacağını inandığını ifade ederek Genç Birlik 12. Dönem Başkanı olarak  Sayın Mustafa Alkan Bey’e görevini takdim etmiştir.

12.Dönem Başkanı Mustafa Alkan Bey; görevin kendisine layık görülmesi ile onur duyduğunu ifade ederek başta Birlik Vakfı Mütevelli Heyeti olmak üzere Genç Birlik Kuruculular Kurulu ile önceki dönem Başkanı Sayın Ahmet Öznaneci Beyefendi ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Son olarak önceki dönem yönetim kurulu ve Başkanı Ahmet Öznaneci Beyefendi’ye plaket takdimi yapılarak Mustafa Alkan Beyefendi 12. Dönem Yönetim Kurulu ekibini açıkladı.

Genç Birlik 12. Dönem Yönetim Kurulu şu şekilde oluştu :

Başkan : Mustafa Alkan

Sekreterlik : Mehdi Garip – Ahmet Adar

Teşkilat Komisyon Başkanlığı : Muhammed Erol

Eğitim ve Kültür Komisyon Başkanlığı : Ensar Orhan

Ar-Ge Komisyon Başkanlığı : Namık K. Tağraf – Muammer Aydın

Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanlığı : Fatih Altun

Mali İşler Komisyon Başkanlığı : Mehmet Erdinç

Teknoloji Komisyon Başkanlığı : Haris Talha Torpil

Strateji Komisyon Başkanlığı : Selami Kökçam – Onur Küçükdoğan

Hukukçular Komisyon Başkanlığı : Murat Kurt

Kurumsal İlişkiler Komisyon Başkanlığı : Ahmet Sazak – Ahmet Zeki Köse

Sosyal İşler ve Organizasyon Komisyon Başkanlığı : Yusuf Ayaz – Ali Serhat Oruç

Mühendisler Komisyon Başkanlığı : Fatih Solmaz – Emin Türkel

[pirenko_gallery images="1731,1773,1723,1733,1728,1725,1730,1724,1726"]
Paylaş: