Mehmet ERDİNÇ

Mali İşler Komisyonu

Mehmet ERDİNÇ, 1988 Kadıköy doğumludur. İlköğretimini Üsküdar Selami Ali İlköğretim okulunda, Orta öğretimini Üsküdar Halide Edip Adıvar Lisesi’nde tamamladı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Uluslararası Lojistik bölümünü bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünde Lisans eğitimini tamamladı.

Okul Hayatı boyunca Billok Lojistik Kulübünde ve Aydınlı Kartallar Kulübünde görev aldı. Okul hayatının yanı sıra Beren Gümrük Müşavirliği, Martaş Group ve Ünsped Global Lojistik (UPS) firmalarında staj yaptı.  ISO Kalite Eğitimi Sertifikası ile ISM Kod İç Denetçi (DPA) Sertifikasına sahiptir. Birlik Vakfı’nın gençlik teşekkülü olan Genç Birlik10. Dönem Sosyal İşler ve Organizasyon Komisyonundan sorumlu Genel Başkan Yardımcısı görevini yürütmektedir.

İş hayatına 2011 yılında Azerbaycan’da İnşaat malzemeleri üreten özel bir firmada Satış Departmanında görev yaparak başladı. 2012 yılında Dentur Avrasya Grup’ta Turizm Departmanında göreve başlayanMehmet ERDİNÇ, Turizm Pazarlama Sorumlusu daha sonra Turizm Personeli Şefliği ve şuanda İdari İşler Sorumlusu görevini icra etmektedir.Aynı zamanda Vakıf Taşdelen Su işletmesine, satın almada destek vermiştir. Başlangıç seviyesinde Arapça ve İspanyolca, ileri düzeyde de İngilizce bilmektedir.Mehmet ERDİNÇ bekârdır.