Onur KÜÇÜKDOĞAN

Strateji & Gelişim Komisyonu

Onur Küçükdoğan, 1989 İstanbul Fatih’de doğdu.

İlk ve orta öğretimini İstanbul’da tamamlayan Onur Küçükdoğan üniversite eğitimini Kocaeli Üniversite İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlayarak 2013 yılında mezun oldu. Halen akademik eğitimine Gebze Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Strateji Bilimi Bölümü’nde devam etmektedir.

Üniversite döneminde Mostar Gençlik ve Milli Türk Talebe Birliği Kocaeli Şubesi başta olmak üzere çeşitli sivil toplum kuruluşlarında farklı kademelerde yer almış, 2010-2012 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi Genç Kişisel Gelişim Kulübü’nde 2 dönem başkanlık yapmıştır. Bu dönemde üniveritede çeşitli konferanslar, paneller, sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştirmiştir.

2015 yılında Genç Birlik Proje Biriminde yer alarak Genç Birlik Yönetim Kurulu’na seçilmiştir.2019 yılından itibarende Strateji ve Gelişim Komisyonu sorumlusu olarak Genç Birlik Yönetim Kurulu’nda görev almaktadır.

2013 yılında üniversiteden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Avrasya Enstitüsü’nde 1915 Ermeni Olayları Proje Koordinatörü olarak görev almıştır. Daha sonraında Gençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu’nda proje koordinatörü , üniversite teşkilatlanma sorumluluğu görevlerinde yer almış, 2016 yılında da vatani görevini yapmak için TSK’ya katılmıştır. Şuab Serhend Şirketler Grubu’nda Proje Yönetici olarak çalışmaktadır.

Çeşitli proje ve çalışmalar için Malezya, Endonezya, Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Bosna Hersek, Karadağ, Malta, Belçika, Danimarka, Hollanda, Norveç, Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, İtalya’da bulunan Onur Küçükdoğan iyi seviyede ingilizce bilmektedir.